Tuesday, May 27, 2014

Saage tuttavaks - Miina lapsed


Suur-suur kevad on käes ja ka meie jaoks on kassipoegade hooaeg alanud. Küll natuke teistmoodi, ei ole olnud ärevat päästeoperatsiooni ega kriitilist olukorda. On üks üsna tavaline lugu. Aga natuke ebatavaline ka.


Märtsi lõpul küsiti meilt abi veel sündimata kassipoegadele. Nimelt oli ühe töökoja juurde ennast sisse seadnud kena emakass. Tulla ei olnud tal kaugelt, sealtsamast kõrvalmajast. Ainult et minna ei olnud tal kuhugi, sest tema pere oli kolinud ja kass ei olnud kaasavõetavate asjade nimekirjas. Töökoja inimestel hakkas kiisust kahju, igapäevane toidukauss täideti ja otsiti kassile uus kodu. Uuel kodul oli üks mõistlik tingimus - kass peab olema steriliseeritud. Kliinikus aga selgus, et kass on tiine ja kohe-kohe poegimas. Kassiemmele oli kodu olemas, mida teha aga sündivate pisikiisudega?


Võtsime kassiemme enda juurde hoiule. 
20. aprillil sündisid viis imearmast kassibeebit. Emme Miina on tubli ja tragi, lapsed on prisked ja puhtad. Nüüd juba 5-nädalased lapsed on õppinud sööma ka tahket toitu ja liivakasti kasutamine on selge. Mõned nädalad veel ja kassilapsed on valmis minema uutesse kodudesse.  

Foto pisikiisudest on nö isutekitaja ja portreefotod on tulekul. Pildil magavad sõbralikus embuses  eestpoolt järjest - Sonja (tüdruk), Ronni (poiss), seljaga on Täpi (tüdruk), Paksu/Tiiger (poiss) ja Tilluke Röövel (poiss).

Kiisulaste külastamiseks ja broneerimiseks saab kokku leppida telefonil 53447082

No comments:

Post a Comment