Tuesday, November 4, 2014

Pluss üks ja natuke arengut

Junior


Kohila suvilakasside kollektsioon täienes kolmanda liikmega. Leidjale oli ammu teada, et kassipoegi on kolm, kuid kolmas ei lasknud end kinni püüda. Mõned päevad tagasi otsustas isepäi uitaja siiski saatusele ja endale uue võimaluse anda ning laskis inimestel end kinni püüda ja hoiukodusse Tondi ja Lea juurde toimetada. 

Junior ja Tont
Lõpuni jääb arusaamatuks kiisukese senine isepäisus - Junior on kodukassilikult sõbralik ja tubane. Hästi mänguhimuline ja uudishimulik on ta ka, samuti meeldib talle teiste kiisude seltskond, sageli on mängudes eestvedajaks just Junior. Hoolimata sellest, et esimesed elukuud ei ole inimene Juniori jaoks midagi tähendanud, võtab ta inimesi kui elu loomulikku osa, oskab lugu pidada soojast sülest ja pehmest paist. Mured pesakonnaga aga jätkuvad, hädasti oleks vaja uut hoiukodu. Või mis hoiukodu, kiisud ju koduvalmis, ikka päriskodusid on vaja! 

Kodupakkumised, ka hoiukodupakkumised oodatud telefonil 58104192.

Krässu ja Sossu
Domino-perel on ka uudis - enam ei saja vihm pähe, enam ei pea kassiemme oma teismelisi öise jaheduse kaitseks enda embusse suruma. Kiisuperel on peavari, on ajutine hoiukodu. Kiisudel on ka nimed -Krässu, Krissu, Sossu ja Mamma, kiisud asuvad hoiukodus, kus inimene on 24/7 nendega, kiisud saavad sotsialiseerimise intensiivse algkursuse
Mamma ja Krissu
Kuid mured jätkuvad - hoiukodu on olemas loetud päevad. Seega vajatakse uut hoiukodu ja vajatakse inimesi, kes kiisude sotsialiseerimisse on valmis panustama. Kiisudel ei ole kaasavara, kuid headuse ja abi eest tänamata nad kindlasti ei jäta. Inimene, kes võtab südameasjaks aidata hirmunud ja segaduses kassilapsel muutuda korralikuks kodukassiks, saab tänuks ja tasuks sületäie emotsioone, mille skaala ulatub kurbusest eufoorilise rõõmuni. Esimene pai, esimene nurr, esimene sülletulek. Hetk, kui kassike enam ei põgene, vaid jääb inimest huviga vaatama. Hetk, kus kassike unustab magades valveloleku. Kui ohutunne taandub uudishimu ees. Neid liigutavaid ja olulisi hetki saab kassilapsi taltsutades palju. Kui oleks vaid inimesi, kes neil hetkedel tekkida aitaks... Hea lugeja, kas proovid? Abipakkumised oodatud jätkuvalt telefonil 56 60 60 77.

No comments:

Post a Comment