Wednesday, March 14, 2018

Sõpradel külas


Toredate inimeste ja kasside juurde on alati hea külla minna. Sünnipäev on ju ometi väärt tähistamist.

Ottorein
Kelmiküla Kassijaamal sai 5 tegutsemisaastat täis ja saatsime teele sellised õnnitlused - jõudu ja jaksu ja lootust, et ometi saaks uksed kinni panna ja missiooni lõppenuks lugeda. Vastus tuli ootuspärane – arvata on, et ka 50ndal sünnipäeval ei saa meie või teised kasside MTÜ-d oma uksi kinni panna :) Kas me siis just ise kasse mööda tänavaid ja kuure taga ajame, on muidugi kahtlane.

Nuksik
Soovid vahetatud ja kokkusaamise aeg kokku lepitud, pakkisime kingikotid ja läksime. Me ei olnud ju kodupakkujad ja seega kassides erilist elevust esile ei kutsunud. Elevust tekitasime siiski, sest pai ja sülle said ka need kassid, keda jaamakorraldajad teatud ettevaatusega kohtlevad. Vahel on vajalik kõigil mugavustsoonist välja tulla ja kuigi seekordne väljatulek päädis mõne peitupugemisega (kasside leeris) ja väiksemat sorti kriimustusega (külaliste leeris), olid kõik lõpuks rahul ja õnnelikud.

Triibulised

Kui keegi on kassijaama fb-s pilte vaadates (eriti Nuksiku omi!) mõelnud, et tegemis on lavastusega, siis eksite, sõbrad! Vaatasime üle omatehtud pildid ja tõdesime, et Nuksik ongi tõeline vigurposeerija,  mustvalged hoiavad kokku, niisamuti triibulised, Ottorein eelistab privaatsust.
Must-valged

Kelmiküla kassijaama toredad hoolealused on näha siin, samuti on kõigi pildid ja tutvustustekstid leitavad Kassmaania poes Müürivahe 22. 

Hea lugeja, kuula oma südant – kas mõni kassijaama kiisikutest võiks olla Sinu kodukass?

1 comment:

  1. Kui teil on kogu teie kehas Herpes, näiteks palavik, hsv või katusepõlv, siis sa tead, mis see on, et jääda valu ja ebamugavustunde juurde, mida herpes pakub. Ma ei pea teile ütlema, kui fantastiline oleks leida midagi, mis toimib nii hästi, et te ei pea enam kartma stressi või puhangu pärast, Dr Itua taimne ravim ravib minu herpese kahe nädala jooksul pärast seda, kui see on tõeline ja loomulik taimset ravimit ei ole kõrvaltoime, põhjus, miks ma kirjutan, on see, et ma lubasin dr Ituale, et jagan tema taimset tööd maailmale, et näha, et Herpes ei ole enam suur asi. ... HIV, Hsv 1/2, B-hepatiit, diabeet, mehed / naine viljatus, loterii õigekirja, Copd, vöötohatis, fibroid, fibromüalgia, maks / neeruflamootia, epilepsia, astma. Siin tema kontakt ... drituaherbalcenter@gmail.com/Whatsapp Telefon + 2348149277976. Ma maksin tema taimsete ravimite eest ja saatsin selle kullerteenuse kaudu, mille ma selle kiirelt ja kasutan.

    ReplyDelete