Wednesday, July 4, 2012

Printsess Lasnamäe keldrist

Hoiukodusse oma vennakese Susi juurde jõudis pesakonna ainuke tüdruk, pisike printsess Dolores. Esialgu siis nii pirtsakas ja piripill kui veel saab. Printsess herneteral. Ei sobi talle lahke pilk, pehme pesa ega paikäsi. Susi proovib teda meelitada ja kustub mängima, aga esialgu tundub ninaalune põrandapind ainus asi, mis Dolorese pilku köidab.


Potentsiaali on aga Doloresel kõvasti. Kõigepealt on tema kasukas äärmisel huvitavat värvi. Teiseks on ta terane ja nutikas ja oskab enda eest seista. Kolmandaks, neljandaks,viiendaks ja veel paljudeks järgmisteks plussideks valmis olla:) Kui eile sättis Dolores end raamaturiiulisse vaatamiseks, siis täna lubas ta juba näpuotsaga sabale pai teha. Kui käiku lähevad suletutiga ridvad ja hõrgult lõhnav pasteet, siis on peagi meil pisike sülekiisu olemas.

Pisikese printsessi kõrval aga kogub hoogu Susi. Kassitoa raamaturiiulist on võtta igasugust võrdlusmaterjali ja nii sai Susi ülipikk saba, pikad peenikesed käpad, suured kõrvad, viltused mandlisilmad ja helepunane kasukas tuvastatud kui abessiinia kass:) muidugi on Susi siiski tavaline kodukass, aga kuskil esivanemates  õilsat verd võib tal ju olla. Head pilti Susist saada on väga keeruline, sest jooksusamm on vilgas ja hüpped hoogsad. Ainult siis, kui Susi end toidukausi juurde sätib, saab pildi, millel ei ole liikumisjooni või vurre suures plaanis. Isu on Susi väga hea ja kõik märgid näitavad, et Susist kasvab suur kass. Kas kuskil on juba olemas kodu, kus vajatakse vahvat vale-abessiinlast? Susi on igatahes valmis koju minema:) No comments:

Post a Comment