Wednesday, March 13, 2013

Fotograaf hoiukodus


Kassipoiste  Peemoti ja Mikko iseloomude erinevus ei ole igapäeva-askeldustes märkimisväärne. Peemot on rohkem inimlemb, aga tema kooselu inimesega on alanud õrnemas eas ja nii ei ole olnud lähedussuhte tekkimisel suuri takistusi. Mikko sattus hoiukodusse vanemana ja vahel veel annab tunda kõhklus inimeste heasoovlikuse suhtes. Aga nagu öeldud - kui omad inimesed ümber, tunnevad kassipoisid end julgelt ja turvaliselt.

Ühel ilusal kevade- eelsel päeval külastas Mikko ja Peemoti hubast hoiukodu  fotograaf Reet. Järsku oli hoiukodus kaks kardinaalselt erinevat kassi - supermodell  Peemot  ja varjukass Mikko. 


Mikko lubas endast teha hädapärased pildid. Tark loom saab ju aru, et turvalisest hoiukodust ei oska üht lihtsalt musta kassi mitte keegi otsida, kui internetiavarustes ei ole näha ja lugeda tema kohta mitte midagi. Nii sai pildi peale püütud Mikko selge ja arukas silmavaade, sitikmustalt läikiv kasukas, graatsiline hoiak. Kuldset südant ja rahulikku iseloomu ei jäädvusta ükski kaamerasilm, aga need on täiesti olemas:)

Peemot käitus nagu tõeline supermodell. Sirutas, ringutas, võttis erinevaid poose ja sobitas end erinevate taustadega. Fotograafi ja Peemoti vahel tekkis lausa võistlus - kumb suudab paremaid pildistamis-ideid pakkuda, kas fotograaf jõuab pildile püüda Peemoti pakutud kompositsiooni ja kas Peemot läheb kaasa fotograafi lavastatud stseeniga. Üks on selge - Peemot armastab kaamerat ja kaamera armastab Peemotit. 


Kogu fotosessioon on näha siin. Peemot ja Mikko tervitavad rõõmsalt kõiki blogilugejaid ja tuletavad meelde, et ootavad kodu-pakkumisi. Hoiukodu asub Pelgulinnas ja on valmis vastu võtma külalisi - helista  5038083 või kirjuta kassjapojad@gmail.com. 

No comments:

Post a Comment