Thursday, September 6, 2018

Suvekuude kokkuvõte 2018
Ega palju ei ole kokku võtta. Pooleliolevast päästeoperatsioonist on tehtud kaks kolmandikku – kassiemme on steriliseeritud ja üks pisikestest on uues kodus. Teine väike aga endiselt väljas, igasugused kavalused püüdmiseks küll lõksuga ja lõksuta, peibutushäälega ja toiduga ei ole viinud tulemuseni. Kassipoeg on toidetud, tervise juures ja eks ema hoiab tal veel natuke silma peal. Muidugi on iga ulapeal oldud päev nagu natuke kaotatud aeg. Kassipoeg küll tolereerib inimesi, aga tõeliseks sotsialiseerimiseks ja inimeste lembuse tekkeks oleks igapäevane kooselu inimesega ikkagi vajalik. Jätkame oma pingutusi ja oleme lootusrikkad.


Kojuläinud kassilaps sai nimeks Triibik. Kiisuke on väga hoitud ja armastatud, teha hellitatakse ja nunnutatakse, talle ehitatakse pesasid ja ronimispuid, tuuakse mänguasju. Triibiku elu on nagu kassilapsel olema peab – turvaline ja rõõmurohke.


1 comment:

  1. Kui teil on kogu teie kehas Herpes, näiteks palavik, hsv või katusepõlv, siis sa tead, mis see on, et jääda valu ja ebamugavustunde juurde, mida herpes pakub. Ma ei pea teile ütlema, kui fantastiline oleks leida midagi, mis toimib nii hästi, et te ei pea enam kartma stressi või puhangu pärast, Dr Itua taimne ravim ravib minu herpese kahe nädala jooksul pärast seda, kui see on tõeline ja loomulik taimset ravimit ei ole kõrvaltoime, põhjus, miks ma kirjutan, on see, et ma lubasin dr Ituale, et jagan tema taimset tööd maailmale, et näha, et Herpes ei ole enam suur asi. ... HIV, Hsv 1/2, B-hepatiit, diabeet, mehed / naine viljatus, loterii õigekirja, Copd, vöötohatis, fibroid, fibromüalgia, maks / neeruflamootia, epilepsia, astma. Siin tema kontakt ... drituaherbalcenter@gmail.com/Whatsapp Telefon + 2348149277976. Ma maksin tema taimsete ravimite eest ja saatsin selle kullerteenuse kaudu, mille ma selle kiirelt ja kasutan.

    ReplyDelete